13 Temmuz 2018

Pamukkale

1.Gün

Sabah belirtilen saatlerde okulumuzda buluşma ve siz değerli öğrenci ve öğretmenlerimiz ile gerekli düzenlemelerden sonra hareket ediyoruz. Yolda belirlediğimiz uygun bir tesiste sabah kahvaltımızı aldıktan sonra (extra) keyifli sohbetler eşliğinde Afrodisyas antik kentine ulaşıyoruz.Ünlü arkeolog Kenan ERİM’in kazılarını başlattığı ve ömrünü adadığı adını aldığı güzellik tanrıçası Afrodidten alan zengin ve benzersiz kalıntıları ile sizleri çok şaşırtacak.Detaylı bir şekilde bu antik kent de gezimizi tamamladıktan sonra öğle yemeği molası veriyoruz.Sonrasında kısa bir yolcuğunun ardından otelimizin bulunduğu Karahayıt bölgesine geliyoruz. Şifalı sularda dinlenmek ve stres atmak için otelin imkanlarından faydalanabiliriz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

2.Gün

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltının ardından Türkiye’de UNESCO Dünya Misası Listesinde ki noktalardan biri olan, iyileştirme merkezi Hierapolis Antik Kenti ile kültürel, bembeyaz travertenleri ile doğal bir güzellik olan Pamukkale ile başlıyoruz. Yürüyerek gerçekleştireceğimiz bu ören yeri gezimizde fotoğraf makineleriniz harika kareler yakalayabilirsiniz. Sonrasında Mısır’ın güzelliği ile meşhur Kraliçesi Kleopatradan ismini alan Antik Havuzu ziyaret ediyoruz buradaki gezimizi tamamladıktan sonra Osmanlı döneminde meşhur el dokumaları ile ünlü Buldan’a geçiyoruz. Burada geçireceğimiz serbets zamanda dileyenler alışveriş yapabilir dileyenler tarihi sokaklarda gezintiye çıkabilir. Buradaki gezimizi tamamladıktan sonra dönüş yoluna çıkabiliriz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler


→ Lüx Turizm araçları ile ulaşım hizmetleri

→ Profesyonel Rehberlik Hizmeti

→ Zorunlu Seyahat Sigortası

→ 3 – 4 Yıldızlı otellerde Yarım Pansiyon Konaklama ( Sabah+Akşam yemeği)

→ Turizm Bakanlığına ait ören yeri girişleri ( Sadece Öğrenciler için )

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler


→ Kişisel Harcamalar

→ Öğle yemekleri

→ Yemeklerde alınan içecekler

→ Öğretmen ve veliler için giriş ücretleri


Yapılacak istişareler doğrultusunda istenilen tüm değişiklikler mümkündür.Tur programı istekleriniz doğrultusunda değişiklik gösterebilir.

Belirtilen program 40 kişi ve üzeri öğrenci grupları için geçerlidir. Fiyat içi lütfen iletişime geçin.

Paylaşabilirsiniz !
Göster
Gizle