16 Eylül 2018

Ödemiş-Birgi-Bozdağ

Sabah belirtilen saatlerde okulumuzda buluşma ve siz değerli öğrenci ve öğretmenlerimiz ile gerekli düzenlemelerden sonra hareket ediyoruz. Eşsiz bir gün geçirmek üzere Ödemişe doğru yola çıkıyoruz.Sabah kahvaltımızı uygun bir yerde (extra) alıp Ayrancılar,Torbalı üzerinde Efeler diyarı Ödemişe varıyoruz.Nohutlu ekmeği ve peksimeti ile çok iddalı olan şirin yöremizin lezzetli ve yöresel fırınlarından alışveriş yapma imkanımız olacak.Daha sonra Ödemiş merkezine 10 km uzaklıkta bulunan Birgi Köyüne gidiyoruz.

ÇAKIRAĞA KONAĞI

2012 yılında UNESCO tarafından Dünya Mirası Geçici Listesine alınmış bu köy Aydınoğlulları beyliğine başkentlik yapmıştır.Ulu cami ve Çakırağa Konağını ziyaretimizden sonra Birgi de serbest zaman ve sonrasın da yazın yeşil ve mavinin muhteşem bir uyum içinde olduğu, kışın ise kar altındaki görüntüsü muhteşem Gölcük‘e varıyoruz.Etrafı Çam ve Göknar ağaçları ile çevrili göl kıyısında öğle yemeğimizi alıyoruz.Dileyen konuklarımız göl etrafında yürüyüş yapabilirler.Yemeğimizin ardından yazın ortalarında bile doruklarında kar olan Bozdağ çıkıyoruz.

Gölcük

Bozdağ Kayak Merkezinde kayak,telesiyej, ve kızak gibi imkanlardan faydalanarak keyifli dakikalar geçiriyoruz.

Bozdağ Kayak Merkezi

Akşam saatlerinde dönüş yoluna çıkıyoruz. Bir daha ki turumuzda görüşmek dileği ile.

Ödemiş ve Birgi hakkında detaylı bilgi edinmek için tıklayınız.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler


→ Lüx Turizm araçları ile ulaşım hizmetleri

→ Profesyonel Rehberlik Hizmeti

→ Zorunlu Seyahat Sigortası

→ Turizm Bakanlığına ait ören yeri girişleri ( Sadece Öğrenciler için )

→ Öğle Yemeği

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler


→ Kişisel Harcamalar

→ Yolda Alınacak Sabah Kahvaltısı

→ Öğle yemeklerinde alınan extra içecekler

→ Öğretmen ve veliler için giriş ücretleri


Yapılacak istişareler doğrultusunda istenilen tüm değişiklikler mümkündür.Tur programı istekleriniz doğrultusunda değişiklik gösterebilir.Fiyat içi lütfen iletişime geçin.

Not:Fiyatlar 46 kişilik otobüs için verilmiştir.46 kişide 4 kişi ücretsiz olup 1 rehber koltuğu olmak üzere  40 kişi üzerinden ücretlendirme yapılacaktır. Yoğunluk nedeni ile rezervasyonlarınızın kesinleşmesi için acentemize kaparo yatırmanız gerekmektedir.Tura katılacak olanların Ad,Soyad,Doğum Tarihlerini yazılı bir şekilde en kısa sürede teslim edilmelidir.1 iş günü sonra okulunuza gerekli seyahat iznini alabilmeniz için Zorunlu Seyahat Sigortası, Seyahat Acentesi İşletme Belgesi,Araç Ruhsatı ve Şoför Ehliyet fotokopisi teslim edilecektir.

Paylaşabilirsiniz !
Göster
Gizle