9 Temmuz 2018

İstanbul

1.Gün

Sabah saat 06:00’da okulumuzun önünden siz misafirlerimizi alıp özel otobüsümüz ile yolda verilen molaların ardından öğle saatlerinde İstanbul’a ulaşıyoruz.Koç üniversitesi tanıtım gezisi için …:…’da olan randevumuza doğru yola çıkıyoruz.Okul tanıtım gezimizden sonra otelimize geçiyoruz.

2.Gün

Sabah kahvaltımızın ardından Yıldız Teknik Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversiteleri için yola çıkıyoruz.(Üniversiteler bünyesinde öğle yemeği için talepte bulunabilir aksi taktirde önerilen restourantlarda öğle yemeği alınabilir.) Ardından 13:30 Boğaziçi Üniversitesi ve İTÜ ziyaretlerimizden sonra otelimize dinlenmek üzere dönüyoruz. Talep doğrultusunda mükemmel İstanbul manzaraları ile unutulmaz bir boğaz turu yapabiliriz.

3.Gün

Kahvaltının ardından randevu alınmış üniversiteleri geziyoruz.

4.Gün

Otelde aldığımız kahvaltının ardından Tarihi yarım adanın en popüler yeri olan Sultan Ahmet meydanı, aynı zamanda Hipodrom ve At meydanı olarak da bilinmektedir. Burası İstanbul’un en çok turist çeken ve yerli ve yabancı herkesin en çok ziyaret ettiği meydanlardandır. Sultan Ahmet Camii,Aya Sofya Camii, Topkapı Sarayı,Yerebatan sarnıcı ve daha nice tarihi mekanı gezdikten sonra İzmir’e dönmek için yola çıkıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler


→Lüx Turizm araçları ile ulaşım hizmetleri

→ Profesyonel Rehberlik Hizmeti

→ Zorunlu Seyahat Sigortası

→ 3 – 4 Yıldızlı otellerde Yarım Pansiyon Konaklama ( Sabah+Akşam yemeği)

→ Turizm Bakanlığına ait ören yeri girişleri ( Sadece Öğrenciler için )

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler


→ Kişisel Harcamalar

→ Öğle yemekleri

→ Yemeklerde alınan içecekler

→ Öğretmen ve veliler için giriş ücretleri


Yapılacak istişareler doğrultusunda istenilen tüm değişiklikler mümkündür.Tur programı istekleriniz doğrultusunda değişiklik gösterebilir.

Belirtilen program 40 kişi ve üzeri öğrenci grupları için geçerlidir. Fiyat içi lütfen iletişime geçin.

Paylaşabilirsiniz !
Göster
Gizle