12 Temmuz 2018

Ankara-Eskişehir

1.Gün

Sabah belirtilen saatlerde okulumuz önünde buluşuyor gerekli düzenlemelerin ardından siz değerli öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz ile gerekli düzenlemelerin ardından turumuza başlıyoruz.İlk durağımız Eskişehir’de 2008 yılında ilk kez kapılarını aralayan park, aslında bir parktan çok daha fazlası. Bilim, sanat ve kültür merkezi olarak tasarlanan park, Türkiye’deki bir çok parka örnek teşkil edecek cinsten. Daha sonra Anadolu Üniversitesi tanıtım turuna gidiyoruz (randevu saatine göre).Tanıtım turumuz tamamladıktan sonra sırası ile Balmumu Müzesi,Kurtuluş Müzesi,Cam Müzesi,Atlıhan,Porsuk Çayında gezinti ve serbest zaman ardından Ankara’ya hareket ediyoruz. Otele yerleştikten sonra akşam yemeğimizi otelimizde alıyoruz.

2.Gün

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından ilk durağımız Orta Doğu Teknik Üniversitesi (O.D.T.Ü.) kampüs gezimize başlıyoruz ve ardından TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi tanıtım ve kampüs ziyaretine gidiyor ve öğle yemeğimizi de burada alıyoruz. Yeni durağımız Hacettepe Üniversitesi. Buradaki tanıtım ve kampüs ziyaretinden sonra Ankara’da serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.Gün

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından otobüsümüz hareket ediyor ve I. Meclis ve Anıtkabir’e Mustafa Kemal ATATÜRK’ü ziyarete gidiyoruz.Sırada Bilkent Üniversitesi var öncelikle öğle yemeğimizi alıyoruz sonrasında tanıtım turu ve kampüs gezisine devam ediyoruz. Kampüs ziyaretimizi de bitirdikten sonra dönüş yoluna başlıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler


→ Lüx Turizm araçları ile ulaşım hizmetleri

→ Profesyonel Rehberlik Hizmeti

→ Zorunlu Seyahat Sigortası

→ 3 – 4 Yıldızlı otellerde Yarım Pansiyon Konaklama ( Sabah+Akşam yemeği)

→ Turizm Bakanlığına ait ören yeri girişleri ( Sadece Öğrenciler için )

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler


→ Kişisel Harcamalar

→ Öğle yemekleri

→ Yemeklerde alınan içecekler

→ Öğretmen ve veliler için giriş ücretleri


Yapılacak istişareler doğrultusunda istenilen tüm değişiklikler mümkündür.Tur programı istekleriniz doğrultusunda değişiklik gösterebilir. Fiyat içi lütfen iletişime geçin.

Not:Fiyatlar 46 kişilik otobüs için verilmiştir.46 kişide 4 kişi ücretsiz olup 1 rehber koltuğu olmak üzere  40 kişi üzerinden ücretlendirme yapılacaktır. Yoğunluk nedeni ile rezervasyonlarınızın kesinleşmesi için acentemize kaparo yatırmanız gerekmektedir.Tura katılacak olanların Ad,Soyad,Doğum Tarihlerini yazılı bir şekilde en kısa sürede teslim edilmelidir.1 iş günü sonra okulunuza gerekli seyahat iznini alabilmeniz için Zorunlu Seyahat Sigortası, Seyahat Acentesi İşletme Belgesi,Araç Ruhsatı ve Şoför Ehliyet fotokopisi teslim edilecektir.

Paylaşabilirsiniz !
Göster
Gizle